22.11.13

Saturday, March 02, 2013

HAPPY BIRTHDAY CPWAA

Hello world.....Its my Birthday! Thanks to all of my friends who had the earliest wishes! U Rock guys! and for the rest!...Its officially on! Am thankful for everything..My mom,My Dad,Brothers,Sisters,Cousins,Friends,Fans...#AmNothingWithoutYou....I Love You guys! #FromTheBottomOfMyHeart...#MorePostComing

2 comments:

Dmaxx Maxx said...

Kwa nini mastaa wa Bongo hawataji umri wao?
Celebrities wa America wakishereheka birthday zao,
Pia umri wao unakuwa wazi. Hilo ni tatizo kwa wanaojiita ma'stars wa Bongo.... U 'll never know how old they are...

Anonymous said...

Una umri gani sasa?????